Meowing Heads Hey Good Looking 1,5 kg

17,70€

Prekės kodas: 01100020967

Sudėtis:
Šviežiai paruoštos nukaulintos vištienos mėsos 22%, džiovintos vištų mėsos 20%, ryžiai, džiovintos žuvies 12%, džiovintų kiaušinių 10%, avižos, vištienos riebalų 4%, koncentruoto vištienos sultinio 3%, lašišų taukų 1%, džiovinti pomidorai, jūros dumbliai, augalinės skaidulos, džiovintos morkos, džiovintos spanguolės. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys:
Žalių baltymų 35%, riebalų 18%, žalios ląstelienos 2.75%, neorganinių medžiagų 9%, drėgnio 7%, omega-6 2%, omega-3 0.8%

Maistiniai priedai (1-ame kg):
Taurino 1 000 mg; Vitaminai: vitamino A 24 700 TV, vitamino D3 1 680 TV, vitamino E 320 TV

Mikroelementai junginiuose:
Geležies sulfato monohidrato 592 mg, cinko sulfato monohidrato 411 mg, mangano sulfato monohidrato 81 mg, vario sulfato pentahidrato 30 mg, bevandenio kalcio jodato 3.64 mg, natrio selenito 0.41 mg

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės

Pagaminta: Anglijoje, Pet food Ltd.

Svoris: 1,700 kg

Tema (-os)

Prekės katėms · Sausi pašarai

Dalintis

     

HEY GOOD LOOKING

Skanus ,visavertis ėdalas suaugusioms katėms vištienos mėsos formulės. Mes visi šiek tiek esame „ diva“, ir Jūsų katė ne išimtis. Šis skanus patiekalas suteikia visas reikalingas maistines medžiagas katės naktiniams žygiams ant stogų ir gerai savijautai bei išvaizdai kačių pasivaikščiojimų metu...... miaaaaauuuuu!

Mūsų požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento gaminius sudaro tik daugybė gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.

Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

“Jos yra tuo , ką ėda”: Mes žinome, kad kiekviena katė yra nepakartojama , kaip ir šeima kurioje ji gyvena. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų katė yra tinkamo svorio. Net jei jūsų katė norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Meowing Heads. Normos nurodytos ant pakuotės. Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše: tik geri ingredientai kaip: vištiena, žuvis, ryžiai, kiaušiniai, avižos, pomidorai, jūros dumbliai, daržovių ląsteliena, morkos, spanguolės, mineralai, vitaminai, taurinas ir nieko daugiau !

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip: dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra pažadas, kurio laikomės!

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER