Meowing Heads Purr-Nickety 1,5 kg

17,70€

Prekės kodas: 01100020968

Sudėtis:
Šviežiai paruoštos nukaulintos lašišos 27%, džiovintos žuvies 18%, džiovintos vištienos 17.5%, ryžiai, bulvių krakmolas, žirnių krakmolas, džiovinti kiaušiniai, vištienos riebalų 4%, koncentruoto lašišos sultinio 3%, lašišos taukų 1.5%, avižos, džiovinti pomidorai, jūros dumbliai, augalinės skaidulos, džiovintos morkos, džiovintos spanguolės. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Analitinės sudedamosios dalys (%):
Žalių baltymų 39%, riebalų 18%, neorganinių medžiagų 9%, žalios ląstelienos 2%, drėgnio 7%, omega-6 2.8%, omega-3 1.2%

Maistiniai priedai (1-ame kg):
Taurino 1 000 mg. Vitaminai: vitamino A 24 700 TV, vitamino D3 1 680 TV, vitamino E 320 TV.

Mikroelementai junginiuose:
Geležies sulfato monohidrato 592 mg, cinko sulfato monohidrato 411 mg, mangano sulfato monohidrato 81 mg, vario sulfato pentahidrato 30 mg, bevandenio kalcio jodato 3.64 mg, natrio selenito 0.41 mg

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės
Pagaminta: Anglijoje, Pet food Ltd.

Svoris: 1,700 kg

Tema (-os)

Prekės katėms · Sausi pašarai

Dalintis

     

PURR-NICKETY
(išrankiai gurmanei)

Šventinis suaugusios lašišos ir vištienos formulės visavertis ėdalas katėms specialiai sukurtas toms tikrai išrankioms sėlintojoms. Išrankiausios katės, mes žinome, jos myli jį! Ši žavi lašišos, vištienos ir žuvies šventė Jūsų išdykusią katytę pavers puošnia, puikiai besijaučiančia murkle.

Mūsų požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo, ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės - Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento gaminius sudaro tik daugybė gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.

Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime, kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų, visada galite parašyti mums.

“Jos yra tuo, ką ėda”: Mes žinome, kad kiekviena katė yra nepakartojama, kaip ir šeima kurioje ji gyvena. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų katė yra tinkamo svorio. Net jei jūsų katė norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Meowing Heads. Normos nurodytos ant pakuotės. Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše: tik geri ingredientai kaip: lašiša, žuvis, vištiena, ryžiai, daržovės, avižos, jūros dumbliai, morkos, spanguolės, mineralai, vitaminai, taurinas ir nieko daugiau!

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip: dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra pažadas, kurio laikomės!

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER