BARKING HEADS Fusspot (LAŠIŠA+BULVĖS) 2kg

18,00€

Prekės kodas: 01100020977

Sudėtis:
Šviežiai paruoštos lašišos 26%, batatai, džiovintos lašišos 14%, avižos, bulvės, lašišų taukų 5%, saulėgrąžų aliejus, koncentruoto lašišų sultinio 1.5%, jūros dumbliai, džiovinti pomidorai, klubų ir sąnarių priežiūros medžiagų (gliukozamino 350 mg/kg, MSM 350 mg/kg, chondroitino 240 mg/kg)

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Analitinės sudedamosios dalys (%):
Žalių baltymų 22%, riebalų 16%, žalios ląstelienos 3%,neorganinių medžiagų 6.5%, drėgnio 8%, omega-6 3.6%, omega-3 2.1%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai:
Vitamino A 16 650 TV, vitamino D3 1 480 TV, vitamino E 460 TV

Mikroelementai junginiuose:
Geležies sulfato monohidrato 617 mg, cinko sulfato monohidrato 514 mg, mangano sulfato monohidrato 101 mg, vario sulfato pentahidrato 37 mg, bevandenio kalcio jodato 4.55 mg, natrio selenito 0.51 mg

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą ir užrakintą , vėsioje , sausoje vietoje. Galiojimas, serijos nr. , rekomenduojamos normos ant pakuotės. Pagaminta: Anglijoje, Pet food Ltd.

Svoris: 2,200 kg

Tema (-os)

Prekės šunims · Sausi pašarai

Dalintis

     

Visavertis ėdalas mažų ir vidutinių veislių išrankiems šunims su lašišomis

Skanus, visavertis ėdalas mažų ir vidutinių veislių šunims lašišų mėsos formulės su bulvėmis. Mes tikime, kad jie jį garbins. Kai kurie išrankūs šunys jį labai myli !Daugiau nereikės raginti jų ėsti šio išrankaus patiekalo. Liks tik išlaižytas tuščias dubenėlis! Tiesiog gėda- nieko neliko paragauti Jums!

Mūsų požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo, ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės - Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento gaminius sudaro tik daugybė gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi. Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime, kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų, visada galite parašyti mums.

„Jie yra tuo , ką ėda“: Mes žinome, kad kiekvienas šuo yra nepakartojamas, kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių, aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė), medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės. Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše: tik geri ingredientai kaip: Lašiša, saldžios bulvės, avižos, bulvės, saulėgrąžų aliejus, jūros dumbliai, pomidorai, klubų/sąnarių apsaugos medžiagos, mineralai, vitaminai ir nieko daugiau!

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip: dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra pažadas, kurio laikomės!

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER