BARKING HEADS Turkey Delight Grain Free (KALAKUTIENA) 2kg

20,00€

Prekės kodas: 01100020976

Sudėtis:
Šviežiai paruoštos kalakutienos 34%, batatai, džiovintos kalakutienos 14%, šviežiai paruoštų upėtakių 5%, lęšiai, žirniai, kalakutienos taukų 3%, koncentruoto kalakutienos sultinio 1.5%, liucerna, jūros dumbliai, klubų ir sąnarių priežiūros medžiagų (gliukozamino 350 mg/kg, MSM 350 mg/kg, chondroitino 240 mg/kg). Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų.

Analitinės sudedamosios dalys (%):
Žalių baltymų 24%, riebalų 15%, neorganinių medžiagų 8%, žalios ląstelienos 3.5%, drėgnio 8%, omega-6 2.3%, omega-3 0.7% Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 16 650 TV, vitamino D3 1 480 TV, vitamino E 460 TV Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 617 mg, cinko sulfato monohidrato 514 mg, mangano sulfato monohidrato 101 mg, vario sulfato pentahidrato 37 mg, bevandenio kalcio jodato 4.55 mg, natrio selenito 0.51 mg

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą ir užrakintą, vėsioje, sausoje vietoje. Galiojimas, serijos nr., rekomenduojamos normos ant pakuotės.
Pagaminta: Anglijoje, Pet food Ltd.

Svoris: 2,200 kg

Tema (-os)

Prekės šunims · Sausi pašarai

Dalintis

     

Skanus, visavertis ėdalas mažų ir vidutinių veislių šunims su kalakutiena, be grūdų

Nemažai žmonių savo mylimiems kudliams pasirenka mitybą be grūdų. Kaip ir visi mūsų begrūdžių ėdalų asortimento gaminiai, šis ėdalas, kuriame yra mažiausiai 50% kalakutienos, batatų, žirnių ir lęšių, yra lengvai virškinamas ir padeda iš vidaus apsaugoti mūsų gauruotus draugus. Mūsų begrūdžių ėdalų asortimente pristatomos alternatyvios mėsos rūšys, kalakutiena- yra dar vienas fantastiškas baltymų šaltinis. Labai kruopščiai saugojome „turkey delight“ paslaptį, tačiau dabar ji jau atskleista, valio!!

Mūsų požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento gaminius sudaro tik daugybė gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER