DERMADIET N60

16,00€

Prekės kodas: 26010820293

Sudėtis: fermentais hidrolizuotas kolagenas, hidrolizuotas žuvies kolagenas, Omega 3 riebalų rūgštys, kukurūzų krakmolas, talkas, magnio stereatas, kalcio gliukonatas, kristobalitas.

Priedai: vitaminai, provitaminai: niacinas 10mg, pantoteno rūgštis 1mg, biotinas 1 mg, folio rūgštis 1mg, vitaminas B6 0,33mg, vitaminas B2 0,27mg, vitaminas B1 0,23 mg, vitaminas B12 0,045µg. Mikroelementai ir jų junginiai: cinkas 5mg.

Indikacijos: odos ir plaukų stiprinimui, žvilgesio suteikimui, trūkstant maisto medžiagų odai ir plaukams, greitai augančių veislių šunims trūkstant cinko, plaukų netekimo atveju (pvz.: šėrimosi, laktacijos ar vaikingumo laikotarpiu ir kt.), esant dermatitui, psoriazei ir kitiems uždegiminiams odos procesams.

Naudojimas: 1 tabletė 10 kg kūno svorio. Šunims sveriantiems 40kg ir daugiau 4 tabletės per dieną

Gyvūnų rūšys: šunys.

Pakuotė: 60 tablečių .

Gamintojas: Pharmadiet S.A. OPKO Health Company (Ispanija).

Svoris: 0,250 kg

Tema (-os)

Prekės šunims · Vitaminai ir papildai · Odai

Dalintis

     

Odos ir plaukų stiprinimui, žvilgesio suteikimui, trūkstant maisto medžiagų odai ir plaukams, greitai augančių veislių šunims trūkstant cinko, plaukų netekimo atveju (pvz.: šėrimosi, laktacijos ar vaikingumo laikotarpiu ir kt.), esant dermatitui, psoriazei ir kitiems uždegiminiams odos procesams.

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER