BIOPROTECT 200mg N60

13,60€
 Šiuo metu neturime

Prekės kodas: 01100020572

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Vienoje kapsulėje yra: Probiotikai – 5 000 000 000 ksv.: pienarūgšties bakterijos (Lactobacillus acidophilus), Enterococcus faecium, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus; manano-oligosacharidai - 100 mg; fruktooligosacharidai - 100 mg.

NAUDOJIMAS IR DOZĖS
Esant antibiotikų terapijai – 1 kapsulė per dieną (iki 7 dienų po gydymo). Augantiems gyvūnams – po 1 kapsulę per parą, 20 dienų iš eilės. Turintiems polinkį į vidurių užkietėjimą ar viduriavimą – 2 kapsulės per dieną, 10 dienų iš eilės. Po dehelmintizacijos – 1 kapsulė per dieną, 7 dienas iš eilės. Kapsulės gali būti suduodamos tiesiogiai arba jas išardžius ir sumaišius su ėdalu. Kapsulės yra lengvai ardomos dėl jose įdiegtos Twist Off technologijos. Gyvūnai turi būti aprūpinti švariu geriamuoju vandeniu.

Gamintojas: Vet Planet Sp. z o.o.

Tema (-os)

Prekės šunims · Vitaminai ir papildai · Virškinimo sistemai · Prekės katėms · Vitaminai ir papildai · Virškinimo sistemai

Dalintis

     

Šunims ir katėms esant virškinamojo trakto mikrofloros sutrikimams, diarėjai, vartojant antibiotikus. Produktą galima naudoti augantiems gyvūnams profilaktiškai ir gyvūnams, linkusiems į vidurių užkietėjimą.

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER