Prekių grąžinimas


Negalimos grąžinti prekės:
Vaistiniai preparatai.
Kokybiški pašariniai produktai, įskaitant maisto papildus.
Kokybiškos kūno priežiūros priemonės.
Kokybiški matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai.
Kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Visos kokybiškos prekės, kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekės (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.) atgal nepriimamos.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus prekėms priklausančius dokumentus. Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Prekės gali būti grąžinamos tik su prekės įsigijimo dokumentu t.y. prekės pirkimo čekiu ar sąskaitos faktūros kopija.

Grąžinant įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą, ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu vetvaistine@lsmuni.lt arba adresu: LSMU VA Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181.

Dalintis

     

Failai


https://vetvaistine.lsmuni.lt/sites/default/files/article/files/prekiu-grazinimas/pirkimo-pardavimosutartiesatsisakymoprasymoforma.docx

LSMU VETVAISTINĖ
LSMU VETVAISTINĖ

Pasirinkite filtravimo kriterijus ir spauskite „Pritaikyti“ arba ENTER